VYRŲ RATAI ir VYRŲ PIRTIS

Tai vienas kitą papildantys užsiėmimai…
VYRŲ RATAI – Tai puiki saviugdos erdvė prigimtinių vyriškųjų galių atskleidimui, teminės diskusijos, vediniai žaidimai JAUSMŲ ATLASAS.
VYRŲ PIRTIS – Tai pirties apeiga vyriškoje bendrystėje.

Vyrų rato NAUDA TAU

* Sustiprinsite savistabą sekdami savo vidinius pergyvenimus ir jų „išorinius“ pasireiškimus;
* Pagreitinsite savo vidinį tobulėjimą, suprasdami savo jausmus, savo charakterio įpatumus;
* Suprasite kitų žmonių poelgius per atjauta ir pagerinsite santykį su jais;
* Pagerės komunikacija darbe ir asmeniniame gyvenime;
* Patobulinsite emocinį intelektą ir kūrybiškumą;
* pagerinsite konfliktų valdymą;
* Pauginsite lyderystės įgūdžius;
* Geriau pažinsite žmonių tipus, įvairovės klausimus;
* Rasite išeitis iš sudėtingų santykių su žmonėmis;
* Geriau suvaldysite stresą;
Jausmų atlaso žaidimo patyrimai orientuoti į savęs pažinimą ir savo galių, šaltinių atvėrimą.

KUR: Lapių Pirtis, Lapės, Kauno raj.
(tiksli vieta bus atsiųsta užsiregistravus)
RENKAMA nauja grupė kviečiame užsiregistruoti apačioje. Pilnas Jausmų Atlaso ciklas 8 susitikimai, nuo grupės poreikio susitikimus darome kartą arba du kartus per mėnesį. Taip pat rekomenduojame užsiregistruoti į įvadinį, pažintinį užsiėmimą.
ĮPRASTAI: Renginys su pirtele prasideda nuo 12val. (Datą ir laiką parinksime pagal naujos grupės poreikį)
ĮPRASTAI: Renginys vyksta Šeštadienį, nuo 12val. (Datą ir laiką parinksime pagal naujos grupės poreikį)
TRUKMĖ: Užsiėmimo trukmė Apie 2val, Pirtelė 4val.
KAINA: €45
Pirties klubo nariam  ar įsigijus 8 – kartų abonimentą €35

Padovanok sau, arba artimajam šią patirtį!! (Galimi dovanų kuponai)

Artimiausios datos:
2024 04 21
2024 05 04
2024 05 18
2024 06 01
2024 06 15
Prieš pradedant lankyti grupę, reikalingas 1 susitikimas (nuotoliu) su grupės vedliu. +370 65620506

VYRŲ RATAI

Kiekvieną kartą turime pagrindine TEMĄ.
Bendrystė vyriškoje kompanijoje, galimybė gauti atsakymus į rūpimus klausimus, atstatyti pasitikėjimą savimi, sustiprėti, fiziškai, dvasiškai, emociškai, įgauti metodus, įrankius bei palaikymą iš komandos narių.

Karštos temos:
Santykiai šeimoje,
Priklausomybės,
Asmeninis augimas,
Verslas/Darbas/Karjera,
Problemų sprendimas,
Win Hoff – maudynė šaltyje
Kvėpavimo praktikos Prana Jama
Kovos menai, Yoga, Dvasinės praktikos
Taikioji Bendrystė,(Ne Smurtine Komunikacija)
Dievų maistas – susilaikymas nuo tradicinio maisto.

Atvykdami pirtin turėkite:

  • Vantas (pagal savo poreikius);
  • du rankšluosčius (prisidengti ir nusišluostyti);
  • apklotą poilsiui po vanojimosi procedūros;
  • pirties kepurę (jei neturite, galėsite pasinaudoti esančiomis pirtyje);
  • šlepetes;
  • lengvų užkandžių, bendram stalui;

PIRTIES APEIGA

Programą sudaro: – viso 4 užėjimai.
Pirmo garo ritualas – Čia jūsų laukia vandens milimas tai apeiginis įkaitintų akmenų leidimas į vandenį pirtyje. Kvapnios vantos, aromatingi žolynai, atpalaiduojantis šiurenimas ir lengvas sušildymas. Odos poros šiuo metu atsiveria, kūnas ima rasoti, sielą užlieja palaima.
Aromo terapija  – kvėpuojame sveikatinančiais eteriniais aliejais, žolynais, kuriais pirtis prisotinta tai dienai parinkto aromato. Veikiant šilumai, į odą atiteka daugiau kraujo, dėl to pagreitėja medžiagų apykaita, suaktyvėja širdies bei plaučių veikla, garai ir karštis atkemša užgulusią nosį ir leidžia pasimėgauti pirties malonumais.
Kūno šveitimas – pilingas, naudojame aromatingas druskas ar kitus būdus, nušveisti kuną.
Vantų vanojimai – vanojimas su beržinėmis, ąžuolinėmis, kėnio, liepos, eukalipto ir kitos vantomis. Pirtininkas, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus parinks jums tinkamiausią vanojimą, kurio dėka išvalysite odą, pašalinsite toksinus ir atnaujinsite kūną.
Kūno maitinimas – tai gali bųti, aliejai, Medus kurie maloniai įsiskverbs į mūsų kūną, suteiks mintims aiškumo, o kūnui ramybės ir apsivalymo jausmą.
Maudynės tvenkinyje ir relaksacija

Tarp užėjimų turėsime pertraukeles, bendrausime, mėgausimės suneštiniais užkandžiais, gersime naminę arbatą, o pabaiboje padarysime atžvalga.

REGISTRACIJA

ATSILIEPIMAI REKOMENDACIJOS

Dalyvauju įvaraus tipo ratuose jau eilę metų. Nesvarbų ar tai bendri moteris, vyras ratai ar vaikų stovylos ratai, visada atrandu sau kažka naujo. Kartais tampi mokytoju bendražygiui o kartais pats atrandi mokymosi galimybę. Todėl tai ne tik laiko leidimas bendraminčių aplinkoje, tai galimybė pažinti kitus bei save giliau, atskleisti patirti dar neatvertus lobius ir perkelti savo supratimus į kasdienybę..
Giedrius
Kaunas
Pastaroju metu tenka dalyvauti mokymuose, susiburimuose ar kokiuose kitokiuose tematiniuose ratuose. Vyrų ratai būtini vyrams ir tikrai rekomenduoju dalyvauti ir atsipalaiduoti vyriškoje kompanijoje, pasikrauti vyriškos energijos, atsipalaiduoti ir persikrauti po sunkių dienų. Te darna ir VYRIŠKĄ ENERGIJA lydi mus mūsų VYRIŠKOJE VEIKLOJE...
Julius
Vilnius
Geras renginys, pasisėdėjimas vyrams ,,VYRŲ TEMA”👍 Palietėme įvairias temas susijusias su VYRIŠKUMU, kėlėme rūpimus klausimus. Kiekvienas radom dalį SAVĘS. Mus vienija benri klausimai, vieniems didesni ar mažesni, bet problemas lengviau išspresti kartu. Juk mes nešiojam kelnes, turime būti atsakingi už viską. Pirtele prideda palaimą, kūnui ir sielai tai lyg apsivalymas nuo viso kas nereikalinga, nuo tos sunkios naštos kurią niekaip negalim patys atsikratyti. Buvo FAINAI😀 Buvo POZYTIVU😀 Buvo NAUDINGA😀 Tęskim ką pradejom VYRAI
Andrius
Kaunas
Iš tiesų labai naudingas patyrimas. Šių dienų vyrai paskendę darbų rutinoje vis labiau užmiršta ką reiškia nusimesti kaukes ir atvirai pasikalbėti, išsipasakoti ar tiesiog patylėti. Kaukės taip labai įaugo į mūsų esybę kad kartais sunku pasakyti kokie mes iš tikrųjų. Vyrų ratas - tai galimybė nusimesti kaukes ir pabūti savimi. Nors tumpam. O pirtis palieka malonų pakilimo ir palaimos pojutį, kuris leidžia vėliau su naujom jėgom kibti į gyvenimo iššūkius.
Marijus
Vilnius

AKIMIRKOS – VYRŲ RATAI ir VYRŲ PIRTIS

Savęs pažinimo įrankiai, Vediniai žaidimai, LILA, GYVENIMO RATAS, JAUSMŲ ATLASAS fizinio plano bei subtilių pasaulių apjungimui.

Gyvenimas – tai žaidimas, kuriame kiekvienas atliekame savo vaidmenį. Ar esame vedami savo aukštesniojo „aš“, ar pasiduodame savo žemesnei prigimčiai atsakymus rasime susitikus.  Laukiam TAVĘS ateinančiame renginyje.

ATSKLEISK SAVO VYRIŠKASIAS GALIAS

Šiuolaikiniam Vyrui, trūksta supratimo kuo vyras skiriasi nuo moters.
Aš kalbu ne apie fiziologiją, bet apie psichologija bei dvasinius lygmenis. Nes kada supranti savo dvasinę esmę, prigimtį tada atsiranda žinios, žinojimas, pagal kurį galima pastatyti strategija (LKZ.lt nubrėžia fundamentinius ilgalaikius tikslus).
Kalbant apie mūsų protėvių matymą moteris tai taktika, vyras tai strategija.

Kyla klausimas koks skirtumas tarp strategijos ir taktikos. Sun Tzu rase veikale `Karo menas` – Strategija be taktikos yra lėčiausias kelias į pergalę. Taktika be strategijos yra triukšmas prieš pralaimėjimą.

Kad būtų aiškiau strategija apibrėžia jūsų ilgalaikius siekius, vaizdinius ir tai kaip planuojate juos pasiekti. Kitaip tariant, jūsų strategija suteikia jums kelią, kuriuo reikia norint pasiekti savo siekį, `tikslą`.
Taktika (LKZ.lt – veiksmų forma ir būdas) yra daug konkretesnė ir dažnai orientuota į smulkius žingsnius geriausias praktikas, konkrečius planus, išteklius ir trumpalaikes perspektyvas.
Ženklais moteris buvo piešiama kaip horizontas ,Vyras kaip vertikalė. Tačiau vertikalė atsiranda tik tada kai yra dieviškasis planas.
Šiame laikmetyje kai skatinamas vartojiškumas, supa labai agresyvus informacinis laukas, vyrui labai sunku prisiminti savo dieviškuosius siekius (koks yra mano vyriškasis dieviškasis kelias). Sunku suvokti siekius kurie stiprina vyro dvasią, verčia būti ašyje, tiek fiziniame tiek dvasiniame lygmenyje bei vadovautis savo aukštesniojo aš matymu. Visa tai ir plačiau dalinsimės Vyru rato ATSKLEISK SAVO VYRIŠKASIAS GALIAS metu.  Ar esame vedami savo aukštesniojo „aš“, ar pasiduodame savo žemesnei prigimčiai atsakymus rasime susitikime?

Naujienlaiškis bei registracija