Pirtis visai ŠEIMAI

Šį šeštadienį Kviečiame į Lapių Pirtyje vyksiančias maudynes visai ŠEIMAI.
Šeimos pirtis pasižymi tuo kad pirtinamės kartu su vaikais. Šeimos su mažyliais paprastai maudosi vėsesnėje temperatūroje dar pirčiai pilnai neįšilus.
Jūsų laukia molio viniojimai, druskų vonios, aromaterapija, hammamo kambarys, maudynės tvenkinyje ar sniege. Taip stiprinsime bendrystę, mėgausimės geros savijautos akimirkomis, kurios suteiks kūnui lengvumo ir sielos apvalymo pojūtį!
Visi vaišina visus. Atsineškite lengvų užkandžių, gerą nuotaiką, klausimų ir pasiūlymų. Bendravimo niekada nebus per daug. Pasidalinkite šia žinute su tais kas mūsų pirtį norėtų išbandyti pirmą kartą.
Vietų skaičius ribotas laukiam jūsų atsakymo dėl dalyvavimo iki penktadienio 18.00val.

Visko neatskleisime, turime ir netikėtumų, kuriuos patirsite atvykę.

Giedrius Rasa Adomas
Dalyvių skaičius: iki 15 žmonių.
Susitinkam: 15.00 val.
Malkų mokestis: 10eurų suaugusiam, vaikai iki 16m nemokamai.
Viešnagė be kvaišalų.

Pirties programą sudaro:

Pirmo garo ritualas – atpalaiduojantis ir švelniai sušildantis. Čia jūsų laukia kvapnios vantos, aromatingi žolynai, atpalaiduojantis šiurenimas ir lengvas sušildymas. Odos poros šiuo metu atsiveria, kūnas ima rasoti, sielą užlieja palaima.
Aromo terapija  – kvėpuojame sveikatinančiais eteriniais aliejais, kuriais pirtis prisotinta tai dienai parinkto aromato. Veikiant šilumai, į odą atiteka daugiau kraujo, dėl to pagreitėja medžiagų apykaita, suaktyvėja širdies bei plaučių veikla, garai ir karštis atkemša užgulusią nosį ir leidžia pasimėgauti pirties malonumais.
Molio kaukės – suteikia daug geru ispudziu bei juoko, o taip pat valo bei pamaitina odą.
Aromaterapinės druskos procedūra – atpalaiduojantis viso kūno šveitimas su druska bei gamtos gėrybėmis; kadangi su prakaitu pašalinami toksinai, atmirkusią kūno odą galima lengvai nušveisti, išmasažuoti, pašalinti negyvas ląsteles ir atjauninti odą.
Vantų vanojimai – vanojimas su beržinėmis, ąžuolinėmis, kėnio, liepos, eukalipto ir kitos vantomis. Pirtininkas, atsižvelgdamas į jūsų pageidavimus parinks jums tinkamiausią vanojimą, kurio dėka išvalysite odą, pašalinsite toksinus ir atnaujinsite kūną.
Eterinių ALIEJŲ terapija – pirtyje bus naudojami išskirtiniai rinktiniai eteriniai aliejai, kurie per kvėpavimo takus, garą maloniai įsiskverbs į mūsų kūną, suteiks mintims aiškumo, o kūnui ramybės ir apsivalymo jausmą.
Hamamas – tai turkiška pirtis, kurioje ant šildomo marmurinio gulto atliekamos kūno šveitimo ir maitinimo procedūros, kurios padeda išvalyti kūno odą ir nuraminti sielą.