Dalyvių Registracija

Ropes
obuoliai
Sodas Darzas
Kriause

Sodininkų, Daržininkų Šventė ir Rudens Gėrybių Mugė
2021 m. Rugsėjo 11 d.

Vieta: SIELŲ NAMAI 1A,. KRUNAI, MUSNINKŲ SENIŪNIJA, ŠIRVINTŲ RAJONAS

Kasdien tampa vis labiau aišku, kaip palaiminga, įstabu ir tikra čia, Žemėje, sodinti ir auginti Naują Gyvybę...

Kviečiami sodininkai, daržininkai, žolininkai ir žmonės besidomintys gamtos puoselėjimu. Eko gyvenviečių, giminės sodybų gyventojai, sodininkų, daržininkų bendrijų, bei visus kuriems nesvetima gamta, savas ūkis ir sveikas gyvenimo būdas. Šventės išskirtinis ypatumas ir pagrindinis tikslas – mainai patirtimi, žiniomis, apie sodus, daržus, augalus, sėklas. Šventėje vyks medelių ir gamtos derliaus gėrybių mugė.
Taip pat vyks seminarai, aktualiomis sodo, daržo ir sėklų temomis suaugusiems ir vedami žaidimai – užsiėmimai vaikams.

Bent kartą, kad ir laukymėje, pasodinus augalą ir sulaukus žiedų, vaisių ar uogų…, atsitinka stebuklas. Augalas prabyla mums: apie Gyvenimą, kuris yra visada. Tad vakare jungsimės į talką prisidėdami prie būsimos Montessori Mokyklos – Miško sodo sodinimo talka. Laukiamos Dovanos Medeliais.

Registracija mūsų tinklalapyje. Mokestis – 10€, šeimai- 15€. Vaikams iki 18 metų nemokamai.
Savanorių pagalba laukiama, nuo Penktadienio prie pasiruošimo darbų, bei tvarkos organizavimo po šventės. Prisijungti prie savanorių komandos.
Bendros prasmingos kūrybos mums drauge 🌱

Dalyvių Registracija

Selected Value: 0

Pastabos:
Šventės metu tėveliai yra atsakingi už vaikus. Prašome nesivežti ramybę trikdančių gyvūnų. Nėra galimybių užtikrinti visų žmonių ir daiktų saugumo, todėl prašome atitinkamai pasirūpinti savimi ir savo turtu.

Dėmesio:
Renginyje atsižvelgdama į einamą epideminę situaciją bei vyriausybės rekomendacijas (Bus laikomasi SAM nurodymų). Pasikeitus SAM nurodymais, renginys gali būti atšauktas, ar paankstintas.