Informacija Amatininkams

  • Vietos mokestis amatininkui – 10€.
  • Amatininkai šventės erdvėje savo vietą (pavėsinę ir pan.) įsirengia patys atvykę dar penktadienį (bus galima atvykti nuo 15 val.) ar šeštadienį, sekmadienį iki 9 val. Jei jūsų vietai reikėtų (elektros, stalo, pavėsinės, vandens ar pan.), prašome parašyti anketoje.
  • Maistą bus galima nusipirkti Kardokų vegetarinėje, sveikuoliškoje lauko kavinėje (pusryčiai, pietūs, vakarienė). Pasiimkite po savo dubenėlį, puodelį ir šaukštą.
  • Planuojantiems nakvoti šventės vietoje, siūlome  registruotis iš anksto. Siūlomos nakvynės vietos: mokykloje (5 €), pas vietinius gyventojus šiaudmoliniuose namuose (kaina sutartinė), savo palapinėje (nemokamai).
  • Amatininkų pristatymai vyks jūsų įsirengtose mugės vietose arba tam specialiai skirtose pristatymų vietose.
  • Amato pristatymui gali būti skiriama 50 min. Šventės eigoje  galėsite pratęsti amatų demonstracijas individualiai susidomėjusiems žmonėms. Susidarius didesniam amatininkų skaičiui, pristatymo pirmumas, bus teikiamas anksčiau užsiregistravusiems ir tautinio, etnografinio paveldo amatininkams.
  • Šventės organizatoriai neturi galimybių užtikrinti visų žmonių ir daiktų saugumo, todėl prašome atitinkamai pasirūpinti savimi ir savo turtu.
  • Amatų ir mainų šventės bendruomenė (Organizatoriai) neprisiima atsakomybės už šventės metu amatininkų siūlomus produktus ar paslaugas. Amatininkai turi tureti tam skirtus valstybės reglamentuotus dokumentus veiklai vykdyti.
  • Dėl koronaviruso grėsmės ypač prašome atsargiai elgtis rizikos grupėje esančiais asmenimis. Būtina individualiai laikytis vyriausybės ekstremalios situacijos apibrėžtų normų, pvz., dezinfekuoti rankas (bus kelios vietos su dezinfekciniu skysčiu), laikytis saugaus atstumo ir pan. Organizatoriai neatsako už kiekvieno žmogaus individualų elgesį, tačiau privalės taikyti viešiems renginiams keliamus reikalavimus.
  • Šventės metu tėveliai yra atsakingi už vaikus. Prašome nesivežti ramybę trikdančių gyvūnų.

Registracija
Amatininkus pageidaujančius dalyvauti šventėje prašome užpildyti anketą.

Ačiū už atsakymus. Atsižvelgsime į jūsų pageidavimus, kad šventė vyktų kuo sklandžiau.PVZ www.renginai.yomarks.com

Reikalinga pagalba dėl Registracijos susisiekite –  Ramunės tel. 866222058, Neringos tel. 864836304, ar e-paštu sventessss@gmail.com,

Registracija priimama iki birželio 30 d. 

Diskusijų grupė ir DUK Dažniausiai Užduodami Klausimai -Telegrame

Prisijungimo nuoroda į grupę – https://t.me/yomarks_renginiai_bendruomene