Žemės Šventė

Apie šventę

Vis dažniau mūsų visuomenėje skamba sveiko gyvenimo būdo: sveikos mitybos, kūno sveikatos palaikymo, darnių tarpusavio santykių, harmoningo vaikų auklėjimo, sveikos gyvenimo aplinkos, ekologiško būsto, atsinaujinančios energijos šaltinių panaudojimo bei gamtos išteklių tausojimo temos. Visa tai – džiuginantis rodiklis, jog žmogus ateina arčiau gamtos, siekia įsiklausyti į ją ir į save patį, kurti bei puoselėti harmoningą ryšį, stiprinantį mus pačius, mūsų šeimas, bendruomenes, tautą, keliantį Žemės gyventojų sąmoningumą plačiuoju mastu.

Žmogus, prisilietęs prie Žemės su meile, Žmogus – Kūrėjas, taikingas, dorybingas, sąmoningas. Jo rankų šilumą jaučia ir tuo pačiu atliepia mylinti Žemė. Meilės ryšys saugo ir puoselėja mūsų planetą. Šias ir kitas idėjas, padedančias išskleisti tikrąją žmogaus prigimtį, perskaitėme rašytojo V. Megre knygų serijoje „Skambantys kedrai“. Iš ten pat kilo mintis švęsti Sodininkų ir visos Žemės dieną liepos 23. Didelei Žemės šventei, kuri tradiciškai vyksta artimiausią savaitgalį, bendraminčiai susirenkame, suvažiuojame iš visos Lietuvos ir ne tik, o liepos 23 švenčiame savo sodybose, vietos bendruomenėse.

Lietuvoje jau šimtai šeimų, bendraminčių žengia pirmuosius žingsnius arčiau gamtos su nauju sąmoningumu, pagarbiai, atsakingai, nuoširdžiai tikėdami gražiąja planetos bei jos gyventojų, savo tąsos, ateitimi. Jau nuėję pirmuosius žingsnius, tobulindami gyvenamąją aplinką, jie pastebi, kad gyvenimas įgavo kryptį ir gilesnę prasmę, o žmogus tapo sveikesnis ir laimingesnis.

Šventės idėja – susitikti visiems sveiką ir sąmoningą gyvenimo būdą palaikantiems žmonėms, švęsti Žemės šventę, bendrauti, dalintis patirtimi, o svarbiausia – būti kartu, apsijungti geru ketinimu, linkint Žemei ir jos gyventojams sveiko, laimingo, gražaus ir dorybingo gyvenimo, augimo ir klestėjimo.

Tad kviečiame kartu švęsti „Žemės šventę“, kurios metu kalbėsime apie gamtą, apie tai, kas padeda stiprinti ir palaikyti gyvybę bei kurti laimingą gyvenimą Žemei ir Žemėje.

Težydi mūsų Žemėje Rojaus sodai!

Registracija ir parama šventei

Šiais metais visų patogumui kviečiame registruotis į šventę iš anksto – galėsime numatyti dalyvių skaičių, pasirūpinti, kad visi būtų sotūs ir laimingi.

Parama registruojantis iš anksto, iki liepos 15 d.

Suaugusiems 1 diena – 10 eur, 2 dienos – 20 eur, vaikams iki 12 metų 50 % nuolaida.

Parama registruojantis po liepos 15 d. ir atvykus į šventę

Suaugusiems 1 diena – 15 eur, 2 dienos – 30 eur, vaikams iki 12 metų 50 % nuolaida.

Registracija tel. +370 678 35868, +370 601 43574, nadezda.viltis@gmail.com (info@zemessvente.lt)

Ačiū šventės rėmėjams! Jų dėka parama šventei tapo simbolinė.

Sąskaita paramai: LT74 4010 0510 0541 2634 (Giminės sodybų asociacija, kodas 305550093)

Savanoriai, pagalbininkai, prisidedantys prie šventės organizavimo, dalyvauja nemokamai. Savanorių registracija tel. +370 601 43574. Savanoriai laukiami liepos 17 d., penktadienį nuo 10:30 val.

Taip pat būsime dėkingi už paramą daržovėmis, vaisiais, uogomis ir uogienėmis, kruopomis, duona, pyragais bei kitais maisto produktais (kreiptis tel. +370 601 43574).